Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Krzywiczyny - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Gliwicka

Ligota Górna(Krzywiczyny + 18 km)

332 000 zł238,08 m² 1 394,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Dom, który nie wymaga wielkich słów. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Warszawska

Centrum,Kępno(Krzywiczyny + 25 km)

3 890 000 zł780 m² 4 987,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Wyjątkowa kamienica inwestycyjna w sercu Kępna 100 m od Rynku Na sprzedaż atrakcyjna kamienica z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowana w ścisłym centrum Kępna zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ziemiełowice

Ziemiełowice(Krzywiczyny + 22 km)

410 000 zł177 m² 2 316,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom na wsi w gm. Namysłów do Sprzedania Mamy ogromną przyjemność przedstawić dom do sprzedaży w malowniczej wsi gminy Namysłów, który jest posadowiony w sąsiedztwie kilku domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Staffa

Namysłów(Krzywiczyny + 24 km)

549 000 zł92 m² 5 967,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kupujący nie płacą prowizji. Komfortowy, nowy dom w Namysłowie o pow. 92m2, 4 pokoje, 2 miejsca postojowe, duża działka. Przedstawiamy nową inwestycję, która oferuje 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Kępno

Centrum,Kępno(Krzywiczyny + 25 km)

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą całorocznego domu 1-piętrowego o pow. 35 m2 i pow. użytkowej 56 m2 w stanie surowym deweloperskim na zgłoszenie - realizacja na terenie całej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Namysłów

Namysłów(Krzywiczyny + 24 km)

520 000 zł94,53 m² 5 500,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do zakupu przestronnego i ustawnego lokalu o pow. 94.53 m2 usytuowanego na parterze i na I piętrze budynku, z przynależnym ogrodem (ok. 200 m2) i dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Smogorzów

Smogorzów(Krzywiczyny + 24 km)

419 000 zł240 m² 1 745,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni zabudowy ok. 240 m , położony na dużej działce o powierzchni 72 arów. Nieruchomość z ogromnym potencjałem - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Kępno

Centrum,Kępno(Krzywiczyny + 25 km)

150 000 zł35 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wersja parterowa 35m (5x7) 150 tyś.netto stan deweloperski Całoroczny dom na zgłoszenie lub pozwolenie na budowę. Dom wykonany w konstrukcji szkieletowej drewnianej z certyfikowanego drewna C24.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Byczyna(Krzywiczyny + 13 km)

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Widzisz ten piękny dom? Na działce 615 m2? Może być Twój w najbliższym czasie! Zanim zdecydujesz się zadzwonić przeczytaj to co napisałam na jego temat. - wybudowany został w 1982 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Domaszowice

Domaszowice(Krzywiczyny + 12 km)

369 000 zł140 m² 2 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 563 m²

Urokliwa nieruchomość na wsi, z dużą działką i stawem. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Polkowskie , gmina Domaszowice, województwo opolskie, na działce o obszarze.